Nasze uczennice zaproszone na Galę Finałową Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego "Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża"

Mamy wielką przyjemność poinformować iż nasze uczennice z Gimnazjum nr 2 w Mławie: Oliwia Olbryś oraz Wiktoria Telus biorące udział w Wojewódzkim Konkursie Tematycznym "Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża" wraz z katechetą Mariuszem Dziubińskim zostali zaproszeni na galę finałową. Uroczystość ta odbyła się w 27 kwietnia 2017 roku w Galerii Porczyńskich.

Podczas gali finałowej nagrodzono finalistki konkursu, a także podziękowano katechecie za zaangażowanie w aktywność uczniów. Nagrody oraz zaświadczenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty wręczali: KARDYNAŁ KAZIMIERZ NYCZ ARCYBISKUP METROPOLITA WARSZAWSKI A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE KURATORIUM ORAZ CENTRUM JANA PAWŁA II.

Zobacz wszystkie zdjęcia...